Apie mus

Pradžia Apie mus

UAB „Green prints” – ilgaamžėms poligrafijos raidos tradicijoms ištikima įmonė, subūrusi kūrybišką ir brandžią kvalifikuotų specialistų komandą.  Vadovaudamiesi universalumo ir lankstumo principais, savo veiklą grindžiame ne tik didele darbo patirtimi, bet ir kūrybišku požiūriu į siekiamą rezultatą.

Mūsų tikslas – stipri dalykinė sąjunga su klientu, kuris pasitiki spaustuve, o spaustuvė – juo.

Galime pasiūlyti platų spaudos ir su spauda susijusių gaminių asortimentą. Spaustuvė turi skaitmeninės ir ofsetinės spaudos mašinas. Skaitmenine spauda dažniausiai spausdiname užsakymus, kurių tiražai yra nedideli, ofsetine – didelius tiražus.  Tai pat galime pasiūlyti plačiaformatę spaudą. Atliekame daugumą pospaudiminių darbų: kirtimą, pjovimą, segimą, numeravimą, laminavimą ir t.t.

Atliekame ne tik tradicinius, bet ir įvairius nestandartinius spaudos darbus. Mūsų profesionali vadybininkų ir dizainerių komanda padės įgyvendinti visas Jūsų norimas vizijas.

Ekologiška spauda

Nuo kitų spaustuvių išsiskiriame tuo, kad propaguojame „žaliąją” idėją, net ir mūsų pavadinimas tai pasako. Klientus skatiname įsigyti ne įprastus, bet ekologiškus blankus, vokus ar skrajutes.

Eko spaudiniai nuo įprastų skiriasi, nes:

  • Naudojamas tik 100 proc. perdirbtas popierius, kurio gamybai nenukertamas nei vienas medis.
  • Naudojami dažai, pagaminti iš atsinaujinančių šaltinių.
  • Kompensuojama CO2 emisija, išskirta spaudinio popieriaus gamybos ir transportavimo metu.

UAB „Green prints”  spaustuvė naudoja aplinkai draugiškus dažus iš atsinaujinančių šaltinių – sojų pupelių. Šie dažai ne tik tausoja gamtą, bet ir mažiau nei įprastiniai, naftos pagrindu pagaminti dažai, kenkia žmogaus sveikatai. Sojų dažuose yra labai mažas kiekis lakiųjų organinių junginių (VOC), kurie garuodami saulėje patenka į žmogaus organizmą. Perdirbant popierių, sojų dažai yra lengviau nuplaunami, todėl atliekos yra sutvarkomos pigiau ir kokybiškiau. Naudojant sojų dažus prisidedama prie oro taršos mažinimoA.

Sojų dažai yra kokybiškesni ir ekonomiškesni nei tradiciniai, naftos pagrindu pagaminti dažai, nes:

  • Tą patį spaudinių kiekį galima atspausdinti naudojant gerokai mažesnį sojų, nei iš naftos pagamintų, dažų kiekį, nes sojų pupelėse esantis aliejus leidžia išgauti ženkliai ryškesnes ir sodresnes spalvas.
  • Spausdinant sojų dažais sutaupoma lėšų, nes šių dažų sunaudojama mažiau.
  • Sojų dažais atspausdinti spaudiniai yra patvaresni, nes šie dažai stipriau laikosi ant popieriaus ir ilgiau nenusitrina, o tai ypač aktualu spaudiniams, kurie dažnai ir daug liečiami (vizitinės kortelės, lankstinukai, meniu).

Užsisakydami spaudinius iš perdirbto popieriaus prisidedate prie CO2 emisijos, susidarančios gaminant ir transportuojant šį popierių, kompensavimo. Net ir gaminant perdirbtą popierių deginamos anglys, mazutas, dujos, jo gabenimui naudojami degalai, todėl į atmosferą patenka anglies dioksido dujos, stipriausiai veikiančios šiltnamio efekto susidarymą.

Ši emisija yra kompensuojama eko kreditais, kurie įsigyjami perkant perdirbtą popierių skrajutėms ir lankstinukams. Lėšos, gautos už šiuos eko kreditus, skiriamos tarptautinio projekto „PlanVivo“ įgyvendinimui (mažų šeimos ūkių, auginančių medžius Mozambike, rėmimui)B.

A Remiamasi organizacijų „Top Cultures“ ir „National envelope“ publikuotais duomenimis

B Daugiau informacijos apie projektą „PlanVivo“ pateikiama Antalis ir PlanVivo.

GREEN PRINTS komanda

null

Egidijus Vidmantas

Direktorius

Tel.: +370 676 38222
info@greenprints.lt

null

Jurgita Kondrotienė

Biuro vadybininkė

Tel.: +370 676 38222
biuras@greenprints.lt

null

Paulius Jakaitis

Gamybos vadovas

Tel.: +370 676 38222
paulius@greenprints.lt

null

Rūta Vidmantienė

Projektų vadovė

Tel.: +370 676 38222
ruta@greenprints.lt

null

Inga Juknevičienė

Pardavimų vadybininkė

Tel.: +370 676 38222
inga@greenprints.lt

null

Arnoldas Kaušakys

Pardavimų vadybininkas

Tel.: +370 676 38222
arnoldas@greenprints.lt

null

Monika Rakauskaitė

Pardavimų vadybininkė

Tel.: +370 676 38222
monika@greenprints.lt

null

Aurimas Mickus

Dizaineris

Tel.: +370 676 38222
dizainas@greenprints.lt

null

Audinga Murauskienė

Dizainerė-maketuotoja

Tel.: +370 676 38222
maketai@greenprints.lt

null

Eimantė Rainytė

Dizainerė-maketuotoja

Tel.: +370 676 38222
spauda@greenprints.lt