Naujienos

Pradžia Naujienos

Nauja klientų aptarnavimo tvarka

Darbo laikas ir klientų aptarnavimas
Dėl šalyje esamos COVID-19 situacijos, nuo 2021 m. spalio 1 d. spaustuvėje GREEN PRINTS klientus aptarnaujame tik nuotoliniu būdu – elektroniniais paštais ir telefonu. Spaustuvės darbo laikas nesikeičia – dirbame įprastiniu grafiku: I-V nuo 8:00 iki 17:00 val.

Prekių atsiėmimas ir pristatymas
Atvykus atsiimti pagamintos produkcijos prašome susisiekti tel. nr.: +370 676 382222

 

Informacija dėl COVID-19 ir visuotinio karantino

Darbo laikas ir klientų aptarnavimas

Dėl šalyje paskelbto visuotinio karantino, nuo 2020 m. kovo 16 d. spaustuvėje GREEN PRINTS klientus aptarnaujame tik nuotoliniu būdu – elektroniniais paštais ir telefonu. Spaustuvės darbo laikas nesikeičia – dirbame įprastiniu grafiku: I-V nuo 8:00 iki 17:00 val.

Prekių atsiėmimas ir pristatymas

Maloniai kviečiame ir rekomenduojame spaudos užsakymams atsiimti naudotis kurjerio paslaugomis (dirbame su Venipak). Esant poreikiui spaudos užsakymus yra galimybė atsiimti spaustuvėje – prieš atvykstant prašome susisiekti tel. nr.: +370 617 67095

Spaudos darbais parėmėme NMA

Džiaugiamės, jog gyvuoja neformaliojo ugdymo įstaigos Lietuvoje ir didžiuojamės „Nacionalinės Moksleivių akademijos“ siekiais lavinti gabius Lietuvos moksleivius. Gavę jų užklausą paramai, net nesudvejojome, padovanojome mūsų gamybos ženkliukus, kad jie papuoštų ir džiugintų gabiausiuosius.

Linkime ir toliau sėkmingai plėtoti savo veiklą, stiprinant bei atskleidžiant Lietuvos intelektinį potencialą!

Darbo laikas rugsėjo mėnesį

Informuojame, jog GREEN PRINTS spaustuvė 2018/09/14 (penktadienis) ir 2018/09/21 (penktadienis) dirbs trumpiau – nuo 8:00 val. iki 12:00 val. Kitomis dienomis spaustuvė dirbs įprastu darbo laiku – nuo 8:00 val. iki 17:00 val.

Sveikiname Valstybės atkūrimo Šimtmečio proga!

Brangūs lietuviai ir Lietuvos draugai,
Vasario 16-osios – Mūsų Valstybės atkūrimo Šimtmečio – proga sveikiname visus! Džiaukimės, kad galime gyventi, kurti ir rinktis laisvai, save išreikšti taip, kaip mums atrodo geriausia. Ir toliau kurkim savo Valstybę, dirbkime dėl Jos, kovokime už Ją ir mums svarbias vertybes, puoselėkime istorinę atmintį, išsaugokime kalbą.

„Tauta pažangą bus pasiekusi tik tada, kai visos tautos dvasiniame pasaulyje pagausės doros, tikrojo žmoniškumo.“ – Vydūnas

Su Švente visus!

Akcija! Dėžutės su langeliu be spaudos!

Išparduodame 300 vnt. dėžučių su langeliu likutį. Vieneto kaina tik 0,17 EUR+PVM. Dėžutės pagamintos iš CKB 250 gsm kartono, kurio viena pusė balta, kita ruda. Dėžutės dydis yra 191 x 191 mm, apskritimo langelio dydis 140 mm.

Daugiau