Bilietai, kuponai, leidimai

Pradžia Mūsų gaminiai Bilietai, kuponai, leidimai

Bilietai

Organizuojate koncertą ar išskirtinį renginį ir ieškote kur kokybiškai atsispausdinti bilietus? Mes Jums padėsime! Siūlome atsispausdinti tiek standartinius spalvotus, tiek nespalvotus bilietus, kurie yra ne tik ekonomiškas, bet ir kokybiškas variantas. Bilietus galime perforuoti, numeruoti, segti bei klijuoti į blokelius.


Kuponai

Šiais laikais dovanų kuponai yra praktiškiausia dovana, tinkanti net įnoringiausiems klientams. Siūlome atsispausdinti įvairaus dydžio, formato dovanų kuponus. Spausdiname ne tik ant įprasto, bet ir ant dekoratyvinio popieriaus.

Norite išsiskirti savo siūlomais dovanų kuponais? UAB „Green prints” spaustuvė siūlo ne tik įprastų formų ar spalvų dovanų čekius, bet ir įvairiausius netradicinius spaudos sprendimus. Siūlome kuponams išmėginti šilkografiją, reljefinę spaudą, tai pat padengti tam tikrus maketo akcentus šviečiančiais UV šviesoje dažais, kurie ne tik suteikia unikalų vaizdą, bet ir apsunkina klastojimo galimybę. Dovanų kuponai gali būti ne tik standartinės, bet ir unikalios, išskirtinės formos.


Leidimai

Siūlome atsispausdinti įvairaus pobūdžio leidimus skaitmenine ir ofsetine spauda.

UŽKLAUSOS FORMA
    PAVYZDŽIAI