Firminiai blankai

Pradžia Mūsų gaminiai Blankai Firminiai blankai

Firminiai blankai – viena iš pagrindinių įmonės firminio stiliaus dalių.

  • Formatas: A4 (210 x 297 mm).
  • Popierius: 80-90 gsm ofsetinis, klientui pageidaujant – storesnis arba dekoratyvinis.

Firminiai blankai spausdinami ant aukščiausios kokybės Amber Preprint ofsetinio popieriaus, kuris pasižymi ypatingu baltumu ir lygumu. Jis skirtas spalvotai ir nespalvotai spaudai. Firminių blankų spauda ant Amber Preprint popieriaus išgaunama labai ryški ir ilgaamžė.

Firminius blankus ne tik spausdiname, bet ir kuriame jų maketus. Taip pat galime sukurti viso įmonės firminio stiliaus dizainą.

Jei pageidaujate nestandartinių blankų ar nerandate reikiamos pozicijos firminių blankų kainų lentelėse, susisiekite su mumis! Pakonsultuosime, atrasime geriausią sprendimą.

Ekologiški blankai

Norite būti sąmoningesniais Žemės piliečiai ir prisidėti prie planetos išsaugojimo? Išsiskirkite požiūriu bei stiliumi ir rinkitės ekologiškus blankus!

  • Popierius: 90-100 gsm Nautilus® Classic
  • Formatas: A4 (210 x 297 mm)

Ekologiški blankai spausdinami ant Nautilus® Classic nekreidinio, natūralaus atspalvio aukštos kokybės popieriaus, pagaminto iš 100% perdirbtų antrinių žaliavų. Popierius atitinka aukščiausius aplinkosauginius standartus, turi FSC®Recycled, Europinės gėlės (EU Ecolabel) bei Mėlynojo angelo (Blue Angel) sertifikatus. Ekologiškų blankų spausdinimui naudojami ne naftos, o sojos pagrindu pagaminti dažai. Lyginant su blankų, spausdintų ant įprasto ofsetinio kaina, ekologiški blankai brangesni tik keliais centais.

Ekologiškus blankus ne tik spausdiname, bet ir kuriame maketus bei, pageidaujant, viso įmonės firminio stiliaus dizainą.

Jei nerandate Jus dominančios pozicijos ekologiškų blankų kainų lentelėse ar turite klausimų, maloniai kviečiame susisiekti su mumis!

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

UŽKLAUSOS FORMA
    PAVYZDŽIAI