Lankstinukai

Reklaminiai  lankstinukai yra efektyvi reklamos priemonė, kuri ne tik padės Jūsų lojaliems klientams sužinoti apie naują produktą ar paslaugas, bet ir informuos potencialius klientus apie tai, ką Jūsų įmonė jiems gali pasiūlyti ir kodėl verta rinktis Jus, o ne konkurentus.

UAB „Green prints” spaustuvėje spausdiname įvairaus formatų lankstinukus ant įprasto ir perdirbto popieriaus.

 

Įprasto kreidinio popieriaus lankstinukai

Šie lankstinukai spausdinami tiek mažais, tiek dideliais tiražais ant standartinio slidaus popieriaus.

  • Formatas: A4, A5, A6 (arba kitas Jūsų pageidaujamas).
  • Popierius: 130 gsm kreidinis (arba kitas Jūsų pageidaujamas).
  • Spalvingumas: 4+0 (spalvota vienpusė spauda) arba 4+4 (spalvota dvipusė spauda).
  • Lenkimų skaičius: 1 arba 2.

UAB „Green prints” spaustuvėje lankstinukai, priklausomai nuo tiražo ir maketo kokybės, spausdinami skaitmeniniu arba ofsetiniu būdu. Lankstinukams naudojamas aukštos kokybės kreidinis popierius, pasižymintis ypatingu baltumu. Galime atspausdinti ne tik įprastos formos, bet ir kitokių, įmantrių formų lankstinukus.

 

Eko lankstinukai

Prisidėdami prie planetos išsaugojimo, galite rinktis lankstinukus, kurie spausdinami ant 100 proc. perdirbto popieriaus.

  • Formatas: A4, A5, A6 (arba kitas Jūsų pageidaujamas).
  • Popierius: 140 gsm Nautilus® Classic.
  • Spalvingumas: 4+0 (spalvota vienpusė spauda) arba 4+4 (spalvota dvipusė spauda).
  • Lenkimų skaičius: 1 arba 2.

Ekologiškų lankstinukų gamybai naudojamas nekreidinis 100 proc. perdirbtas popierius, kurio gamybai nenukertamas nei vienas medis. Popierius atitinka aukščiausius aplinkosauginius standartus, turi FSC®Recycled, Europinės gėlės (EU Ecolabel) bei Mėlynojo angelo (Blue Angel) sertifikatus. Lankstinukai spausdinami naudojant dažus, pagamintus iš atsinaujinančių šaltinių – sojos pupelių. Šie dažai ne tik tausoja gamtą, bet ir mažiau kenkia žmogaus sveikatai nei įprastiniai, naftos pagrindu pagaminti dažai. Klientui pageidaujant, makete, iš kurio spausdinami lankstinukai, galima naudoti 100% perdirbto popieriaus, bei perdirbamo produkto logotipus.

            

Jei Jums prireikė lankstinukų, ar turite mums klausimų – susisiekite! Galime lankstinukus ne tik atspausdinti, bet ir sukurti išskirtinį dizainą.

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

UŽKLAUSOS FORMA
    PAVYZDŽIAI