Lipdukai, etiketės

Pradžia Mūsų gaminiai Lipdukai, etiketės

Spausdiname įvairių matmenų, formų lipdukus bei etiketes. Lipdukai ir etiketės gali būti:

  • atspausdinti ant lipnaus popieriaus. Spausdiname ant popierinio ir sintetinio lipduko. Popierinis lipdukas nėra atsparus aplinkos veiksniams, tačiau jis ekonomiškas ir plačiai taikomas etikečių gamyboje. Sintetinis lipdukas yra atsparus drėgmei ir išorės poveikiui, neplyšta.
  • atspausdinti ant plėvelės. Šie lipdukai skirti klijuoti ant stiklo, automobilio ir t.t. Iš pradžių plėvelė išpjaustoma, vėliau, siekiant, kad būtų paprasčiau ir patogiau užklijuoti, ant išpjaustytos plėvelės dedama permatoma perkėlimo plėvelė.
  • polimeriniai lipdukai (iškilūs). Jų gamybai visų pirma ant lipnaus popieriaus ar plėvelės atspaudžiami įprasti lipdukai, kurie vėliau padengiami skaidriu polimeriniu sluoksniu. Polimeriniai lipdukai atsparūs aplinkos poveikiui, nesibraižo ir gali būti naudojami tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Jie klijuojami ant baldų, buitinės technikos, automobilių ir pan., plačiai naudojami reklamos ir suvenyrų gamyboje.

Lipdukus bei etiketes pjaustome į reikiamą formatą, taip pat ploteriuojame (išpjaustymas pagal lipduko perimetrą). Klientui pageidaujant, lipdukus galime užklijuoti ant automobilių, stiklinių paviršių.

Lipdukus ir etiketes ne tik gaminame, bet ir galime paruošti jų maketus. Jei sudominome – kviečiame susisiekti!

UŽKLAUSOS FORMA