Vizitinės kortelės

Pradžia Mūsų gaminiai Vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės yra labiausiai asmenį ar įmonę reprezentuojanti dalis. Kokybiškos kortelės sukurs solidaus ir patikimo žmogaus įspūdį.
Korteles spausdiname mažais ir dideliais tiražais tiek ant ekonominio, tiek ant prabangesnio popieriaus.

Kortelės ant standartinio popieriaus

  • Formatas: 90×50 mm arba Jūsų pageidaujamas.
  • Popierius: 350 gsm kreidinis, DCP 350 gsm.

350 gsm kreidinis popierius yra baltas, kokybiškas ir nebrangus variantas vizitinių kortelių spaudai. DCP 350 gsm popierius yra standesnis, padidinto baltumo, ypač lygus. Jis ypač tinka mažo padengimo ar šviesiems vizitinių kortelių maketams spausdinimui.

Vizitinės kortelės ant ekologiško popieriaus

  • Formatas: 90×50 mm arba Jūsų pageidaujamas.
  • Popierius: Nautilus® Classic 350 gsm.

Nautilus® Classic popierius yra aukštos kokybės, nekreidinis, natūralaus atspalvio. Šis popierius pagamintas iš 100 proc. perdirbtų antrinių žaliavų. Klientui pageidaujant, makete, iš kurio spausdinamos vizitinės kortelės, galima naudoti 100% perdirbto popieriaus, bei perdirbamo produkto logotipus. Kortelės iš šio popieriaus atrodo išskirtinai, sukuria solidų įvaizdį ir puikiai dera prie natūraliais produktais prekiaujančių įmonių įvaizdžio.

Norite kažko išskirtinio?

Spausdiname ne tik įprastas vizitines korteles skaitmenine ar ofsetine spauda. Galime pasiūlyti šilkografiją, reljefinę spaudą (kongrevą), lakuojame UV laku pasirinktą dizaino detalę, užrašą ar logotipą. Spausdinant ofsetu, galime išgauti aukso, sidabro spalvas. Apsilankius mūsų spaustuvėje, parodysime dekoratyvinio popieriaus katalogus, kuriuose galėsite išsirinkti patinkančią popieriaus spalvą, faktūrą, storį. Taip pat galėsite pavartyti vizitinių kortelių pavyzdžių katalogus. Klientui pageidaujant, korteles laminuojame blizgiu, matiniu arba Soft touch laminatu, apvalinti kortelių kampus.

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

UŽKLAUSOS FORMA