Standartiniai vokai

Pradžia Mūsų gaminiai Vokai Standartiniai vokai

Spausdiname standartinio dydžio vokus su Jūsų įmonės rekvizitais ar norima informacija. Siūlome šiuos vokų formatus:

Vokai be langelio
C6 (114 x 162 mm)
C65 (114 x 229 mm)
C5 (162 x 229 mm)
C4 (229 x 324 mm)

Vokai su langeliu
E65 (110 x 220 mm)
E5 (156 x 220 mm)
E4 (229 x 318 mm)

VOKŲ TALPA IR SPECIFIKACIJOS


  • Popierius: 80-100 gsm ofsetinis.
  • Vokų vidus: pilkas, baltas, mėlynas.
  • Su nuplėšiama juostele.

Galime pasiūlyti tiek ekonominės klasės, tiek ypač aukštos kokybės vokų. Aukštos kokybės vokai su išskirtiniu dizainu kaipmat patrauks gavėjo dėmesį ir tinkamai reprezentuos įmonę.

PERDIRBTO POPIERIAUS VOKAI

Prisidėkite prie „žalio“ gyvenimo būdo ir atsispausdinkite vokus iš 100 proc. perdirbto popieriaus. Ekologiškų vokų gamybai nenukertamas nei vienas medis. Spausdinant ekologiškus vokus, naudojami dažai, pagaminti iš atsinaujinančių šaltinių – sojos pupelių. Šie dažai yra žymiai mažiau kenksmingi žmogaus sveikatai nei įprastiniai, naftos pagrindu pagaminti dažai.

Ekologiški vokai kaip ir įprasti vokai, būna standartinių formatų: C65, C5, C4. Taip pat spausdiname vokus, pagamintus iš ekologiško dekoratyvinio popieriaus. Siūlome ekologiškus vokus su gamykliniu visame pasaulyje pripažįstamu eko ženklu „Blue Angel“ (liet. „mėlynasis angelas“) antroje voko pusėje. Pažymėti „Blue Angel“ logotipu produktai yra pagaminti iš 100 proc. perdirbtos makulatūros.

Firminius vokus ne tik spausdiname, bet taip pat kuriame vokų dizainą. Pageidaujant, galime sukurti viso įmonės firminio stiliaus dizainą (vizitinė kortelė, firminis blankas, sąskaitos faktūros blankas, vokas ir pan.).

KAINŲ SKAIČIUOKLĖ

UŽKLAUSOS FORMA